alexa

زیباترین مکان های دیدنی کالیفرنیا

زیباترین مکان های دیدنی کالیفرنیا

زیباترین مکان های دیدنی کالیفرنیا

نام کالیفرنیا بیانگر چیزهای زیادی است، اما اگر بتوانیم تنها از یک کلمه برای توصیف آن استفاده کنیم، مجموعه‌ای از زیبایی‌ها به

لینک های مرتبط
    از هات داگ تا فلافل ، انواع غذاهای آمریکایی

    مهمترین مراکز خرید آمریکا ،از کالیفرنیا تا تگزاس

    از جاهای دیدنی آمریکا، یا ینگه دنیا چه می‌دانید؟

    مهاجرت به آمریکا ، رویا یا واقعیت؟

خوبی برای آن مناسب خواهد بود. شما می‌توانید هوای پاک کوهپایه‌های آن را تنفس کنید، وقتی در حال تماشای اقیانوس آرام هستید گرمای خورشید را احساس کنید، در هوای مه‌آلود به پیاده‌روی بروید،معماری جذاب را مشاهده نمایید، دره‌های شگفت‌انگیز آن را مشاهده نمایید و بالا آمدن ماه در طول شب را در صحرای این کشور مشاهده کرده و از تمام آن‌ها نهایت لذت را ببرید.

در این مقاله قصد داریم تا زیباترین نقاط کالیفرنیا را به شما معرفی کنیم اگر قصد مسافرت به این کشور و تماشای زیباترین نقاط کالیفرنیا را دارید تا انتهای مقاله همراه توریست اپ باشید.

پارک ملی یوسمیت یکی از زیباترین نقاط کالیفرنیا (Yosemite international Park)

کالیفرنیا

شما ممکن است هفته‌ها به پیاده‌روی در پارک ملی یوسمیت بپردازید اما با این وجود هنوز موفق به مشاهده تمام دره‌ها، مناظر و صخره‌های مرجانی موجود در این پارک ندیده باشید. گردشگرانی که زمان اندکی دارند دوست دارند تا در مسیرهایی به پیاده‌روی بپردازند که به‌یادماندنی‌ترین صحنه‌ها را ببینند. به‌طور مثال منظره دره به‌طور مثال شامل ال کاپیتان و صخره‌های کلیسای دوقلو است. با حدود یک ساعت پیاده‌روی در منطقه گلاسیر می‌توانید مناظر دامنه کوه سیرا نوادا را مشاهده کنید و در منطقه الماسترد قادر به مشاهده منظره فراموش‌نشدنی خواهید بود.

جاهای دیدنی آمریکا را بشناسید

جاده ساحلی اقیانوس آرام (Pacific coast Highway)

جاده ساحلی اقیانوس آرام

این ساحل از بخش جنوبی San Juan آغاز شده و در شهر مندسینو خاتمه می‌یابد. طول ساحل اقیانوس آرام حدود ۶۵۰ مایل از صحنه‌های مرجانی را تشکیل می‌دهد. به‌طورکلی می‌توان تمام این سواحل را در یک روز رانندگی کرد و مشاهده نمود اما قطعاً شما در برخی نقاط می‌خواهید توقف کنید و زیباترین نقاط گردشگری و صحنه‌های این منطقه را مشاهده نمایید.

برای یک سفر برنامه ریزی شده به ساحل صخره‌ای Greyhound که در بخش جنوب غربی سان جوز واقع‌شده است می‌توانید انواع فیل‌ها و دلفین‌ها را ببینید. در منطقه دانا” وال پادشاه غرب” می‌توانید صخره‌های مرجانی فوق‌العاده و سواحل اقیانوسی را مشاهده کنید. در منطقه لما، پنسیلوانیا یک فانوس دریایی شگفت‌انگیز وجود دارد که به موزه و به بخش تاریخچه مناطق کالیفرنیا منتقل‌شده است. اگر بخواهید می‌توانید در منطقه Big Sur, Sojourn توقف کرده و شهر مه‌آلود مرجانی را ببینید.

مکان های دیدنی ایالت کالیفرنیا

پارک محلی خلیج امرالد (Emerald Bay State Park)

پارک محلی خلیج امرالد

جواهر ارزشمند پارک محلی خلیج امرالد دریاچه تاهو خلیج امرالد است، مارک تواین یک‌بار آن را به‌عنوان تصویری عادلانه از تمامی نعمت‌های دنیا توصیف کرده است. اما این خلیج تنها ویژگی قابل‌توجه این زمین ۱۵۰۰ هکتاری نیست، بلکه در این منطقه همچنین آبشار عقاب، جنگل‌های انبوه و قلعه سنگی با ۳۸ اتاق است که یکی از بهترین نمونه‌های معماری سبک اسکاندیناوی در ایالت متحده آمریکا است.

ایالت کالیفرنیا را بیشتر بشناسید

پارک ملی سکویا (Sequoia National Park)

پارک ملی سکویاSequoia National Park

یکی دیگر از زیباترین نقاط کالیفرنیا پارک ملی سکویا است این پارک در بخش شرقی ویسالیا قرارگرفته است، پارک ملی سکویا زادگاه چیزهای زیادی است که شما نمی‌توانید در هیچ جای دیگری در دنیا آن را پیدا کنید. به‌طور مثال ۵ مورد از ۱۰ درخت بلند در جهان در این پارک قرارگرفته‌اند که شامل درخت شرمن، بزرگ‌ترین درخت روی زمین، کوه ویتنی که بلندترین قله جهان است و در مجاورت با ایالت متحده آمریکا قرارگرفته است نیز در این پارک وجود دارد. اگر با دقت نگاه کنید در این قله گونه‌ای از گربه‌ها با دم کوتاه و شیرهای کوهی را نیز خواهید یافت.

پل های طبیعی دره مرگ مکانی بکر و زیبا

پل های طبیعی دره مرگ (Death Valley’s Natural Bridges)

پل های طبیعی دره مرگDeath Valley’s Natural Bridges

می‌توان یکی دیگر از شگفت‌انگیزترین و زیباترین نقاط کالیفرنیا پل‌های طبیعی دره مرگ است. داخل پارک ملی دره مرگ، مسیرهای منحنی و پل‌های طبیعی وجود دارند که قدرت شگفت‌انگیز آب و باد را به نمایش می‌گذارند. یک پیاده‌روی کوتاه موردنیاز است تا بتوان از طریق آن ساختارهای فوق‌العاده عظیم را پیدا کرد، اما مسیر داخل دره مقصدی نفس‌گیر است. تاکنون هفده پل طبیعی بزرگ کشف‌شده‌اند، اما جای تعجب نیست که بعدها این لیست حتی طولانی‌تر شود. گردشگرانی که می‌خواهند این سازه‌ها را کشف کنند ممکن است بخواهند غواصی کرده و به غارهای پر از آب بروند.

کالیفرنیا را بهتر بشناسید

پارک ملی درخت جاشوا (Joshua Tree National Park)

پارک ملی درخت جاشواJoshua Tree National Park

یکی دیگر از شگفت‌انگیزترین و زیباترین نقاط کالیفرنیا پارک ملی درخت جاشوا می‌باشد. برای رفتن به پارک ملی درخت جاشوا باید از لس‌آنجلس تا آن مقصد حدود ۲ ساعت و نیم رانندگی کنید. یک مسیر بیابانی حدوداً ۸۰۰ هزار هکتاری را باید طی کنید تا به این پارک ملی برسید. این پارک دارای دو بخش اصلی می‌باشد: صحرای مجاوه که تقریباً جایگاه درختان جاشوا و تخته سنگ‌های بلند می‌باشد و صحرای کلرادو که دارای دمی مطلوب‌تر و شکوفه‌های شاه‌پسند، گونه‌ای از گل کاکتوس و دودهای طلایی می‌باشد. شما می‌توانید در طول بخش‌های بزرگ‌تر پارک رانندگی کرده و از پارک خارج شوید تا بتوانید از نشانه‌های نمادین مثل صخره‌های جمجه ای عکس‌برداری کنید.

جالبترین مکان های دیدنی کالیفرنیا

پل گلدن گیت (Golden Gate Bridges)

پل گلدن گیتGolden Gate Bridges

پل گلدن گیت یکی دیگر از شگفت‌انگیزترین و زیباترین نقاط کالیفرنیا می‌باشد. مشهورترین منطقه سانفرانسیسکو که ساخت آن حدود ۴ سال طول کشید. شما می‌توانید تنها در عرض چند دقیقه از روی این پل عبور کنید. طرح نمادین این پل از طرح معمارانی همچون مایان و آرت دکو الهام گرفته‌شده است. تصمیمات بحث‌برانگیز زیادی در رابطه با ساخت این پل در دهه ۱۹۳۰ وجود داشت، در روز افتتاح این پل و بر اساس تاریخچه سانفرانسیسکو این سازه به‌عنوان چنگال استیلی ۳۵ میلیون دلاری توصیف شد. در زیر این پل آب همه‌جا را فراگرفته است.

جاذبه های گردشگری کالیفرنیا

ساحل پفیفر (Pfeiffer Beach)

ساحل پفیفر Pfeiffer Beach

یکی از زیباترین نقاط کالیفرنیا ساحل پفیفر می‌باشد. این ساحل به چند دلیل مشهور می‌باشد: سنگ‌های بنفش موجود در ساحل پفیفر که پس از باران به‌طور شگفت‌انگیزی می‌درخشند و پرتگاه‌های اطراف که توسط پوشش گیاهی بزرگ و وسیع پوشانده شده‌اند و همچنین صخره‌های ناهموار.

توریست اپ در این مقاله شما را با بهترین و مهمترین جاذبه های گردشگری کالیفرنیا آشنا کرده تا هنگام خرید از بازار و پاساژهای آنجا بهترین سوغاتی و هدیه را برای دوستان و آشنایان خود بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *