alexa

مهیج ترین تفریحات کیش

مهیج ترین تفریحات کیش

مهیج ترین تفریحات کیش

همواره برای بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی سفر به یک جزیره زیبا و بهره بردن از آن هیجان‌انگیز بوده و میل سفر به آن زیاد است. تفریحات آبی کیش زبانزد گردشگران بوده که بسیار مسافر پذیر بوده و در طول سال میزبان تعداد زیادی از گردشگران است. این جزیره آرام مقصد مناسب برای کسانی است که می‌خواهند همزمان از چندین مزیت برخوردار شوند و چند روزی را به دور از شلوغی و زندگی خسته‌کننده روزمره به آرامش برسند. تفریحات کیش گسترده بوده که می‌توانید در سواحل زیبای آن از تابش آفتاب و پیاده‌روی بر روی شن‌های نرم و گرم لذت ببرید و به تماشای دریای زیبای خلیج‌فارس بنشینید. توریست اپ در این مطلب بهترین و جالب‌ترین تفریحات کیش را در اختیار شما قرار داده تا قبل از سفر به این جزیره شگفت‌انگیز انتخاب هیجان‌انگیزی داشته باشید.

 

شرایط مختلف و مناسب برای تفریح در کیش

کلوپ‌های دریایی متنوعی در کیش به سرویس‌دهی مربوط به تفریحات آبی کیش مشغول هستند. قیمت تفریحات کیش که در این مطلب قرار دارد کاملا تقریبی بوده و ممکن است کیفیت و نرخ کلوپ‌های متعدد با هم فرق داشته باشد. در ایام پر بار سفر مانند نوروز یا تابستان ممکن است قیمت تفریحات کیش با افزایش چشمگیری مواجه شوند و در ایام کم شدن بار سفر به کیش حالت نزولی پیدا کنند. برای کم شدن هزینه‌ها می‌توانید از کارت تخفیف هتل‌ها و آژانس‌های خدمات مسافرتی بهره ببرید و برخی اوقات اگر خوش‌شانس باشید حتی تا ۷۰ درصد با کاهش نرخ مواجه شوید.

شرایط آب و هوایی تاثیر مستقیمی بر ارایه یا عدم ارایه خدمات تفریحی توسط کلوپ‌ها دارد و آن‌ها می‌توانند جهت حفظ امنیت مسافران از ارائه خدمات امتناع کنند. توصیه ما به شما این است که یک تا یک و نیم روز را جهت تفریحات آبی خود مدنظر داشته باشید. به همراه تفریحات آبی قابلیت عکس‌برداری نیز امکان‌پذیر است که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای برابر ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان لحظات خوشتان را ثبت می‌کنند.

تفریحات آبی کیش

۱- غواصی

بهترین تفریحات جزیره کیش

یکی از تفریحات آبی کیش غواصی بوده که بسیار لذت‌بخش می‌باشد. چه چیزی بهتر از اینکه بتوان به اعماق آب‌های خلیج‌فارس رفته و زیبایی‌های دریا را دید؟ اگر به دنبال چنین تفریحی هستید حتما به کیش سر بزنید. همچنین در نظر داشته باشید که هزینه تمام تفریحات کیش بسته به فصل و مکان‌ها کاملا متغیر است و هزینه ثابتی نمی‌توان در نظر گرفت.

بهترین تفریحات کیش

۲- اسکوتر زیر دریای

اسکوتر تفریحی جالب در جزیره کیش

اسکوتر زیردریایی یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین تفریحات آبی کیش بوده که برای افراد بالای ۱۲ سال فراهم‌شده است. شما بدون نیاز به تجربه غواصی می‌توانید با این وسیله در اعماق دریا به دیدن موجودات زیبا بروید.فقط قبل استفاده از آن حتما وسایلی نظیر حوله،دمپایی و مایو به همراه داشته باشید.

تفریحات کیش را بیشتر بشناسید

۳-کیبل اسکی

تفریحات آبی کیش

جزیره کیش در زمینه تفریح کیبل اسکی حرف اول را میزند. جزیره کیش جزء اولین مکان‌هایی بود که این تفریح جالب را در خاورمیانه تاسیس کرد.مهمترین مشخصه این تفریح این است که مختص به سن خاصی نبوده و از هر سنینی می‌توان از آن استفاده کرد. این ورزش ایمن و هیجان‌انگیز بر روی ساحلی قرار داشته که دور آن پوشیده از آلاچیق‌های بزرگ و متنوع است به همین دلیل می‌توانید بعد از یک کیبل اسکی جانانه به الاچیق ها رفته در آنجا چای بنوشید و استراحت کنید.

جزیره کیش و تفریحات آن

۴-فلای بورد

فلای بوی بهترین و جدیدترین تفریحات کیش

این تفریح جالب و جذاب به تازگی وارد ایران شده که جزیره کیش آن را افتتاح کرد. فلای بورد وسیله‌ای که با اتصال به یک جت اسکی، فرد را بر روی هوا نگه‌داشته و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه انجام حرکات نمایشی را می‌دهد. فلای بورد در وهله اول سخت و خطرناک به نظر می‌رسد اما زمانی که بر رو آن قرار می‌گیرد حس هیجان را تجربه خواهید کرد.

تفریحات جالب و دیدنی جزیره کیش

۵-بنانا

بنانا بهترین جاذبه گردشگری کیش

یکی دیگر از تفریحات کیش تیوپ هایی به شکل موز بوده که با اتصال به یک قایق تفریحی، آن را بر روی آب به سرعت می‌کشند. این تفریح را می‌توانید به صورت دسته‌جمعی یا تک‌نفری از ۱ تا ۷ نفر استفاده کرده و نهایت هیجان روی آب را تجربه کنید.اگر قصد رفتن به کیش را دارید این تفریح را حتما به همراه دوستان و آشنایان خود انجام دهید.

جالبترین تفریحات کیش

۶-بیگ بال

بیگ بال جدیدترین تفریح کیش

تفریحی جالب و جدید که شما با رفتن به درون توپ بادی بزرگ بر روی آب شناور می‌شوید.این بازی قوانین خاصی ندارد اما با پرت شدن و برخورد به توپ‌های دیگر شما به اینو و آنور پرت می‌شوید که همین هیجان تفریح را دوچندان می‌کند.فقط اگر تصمیم دارید بیگ بال را تجربه کنید بدانید در هوای خیلی گرم این تفریح به مردم ارائه نمی‌شود.مدت‌زمان استفاده از این وسیله بسته به انتخاب شما از ۱۰ دقیقه تا ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه است و برای هر سنی مناسب خواهد بود.

تفریحی جالب و جدید کیش

۷-کایت بوردینگ

کایت بهترین تفریح کیش

این ورزش یا تفریح جالب تلفیقی از آب و پاراگلادینگ است. این وسیله به قدری هیجان‌انگیز است که در برخی کشورها از آن به‌عنوان ورزش استفاده کرده و در کیش جایگاه تفریحاتی دارد.فقط در نظر داشته باشید این وسیله مناسب هر سنی نیست و باید قدرت بدنی کافی داشته باشید.

تفریحات کیش را بهتر بشناسید

۸-شاتل

شاتل جالبترین تفریح کیش

این تفریح شباهت زیادی با بنانا داشته اما از هیجان بیشتری برخوردار است. این وسیله یک تیوب است که آن را با بندهای مخصوص به قایق می‌بندند. یک یا چند نفر روی این تیوپ می‌نشینند و روی آب کشیده می‌شود. سرعت بالایی که این تیوپ بر روی آب دارد باعث شده تیوپ به هوا پرتاب شود و همین موضوع به هیجان آن می‌افزاید و خاطره‌ای شیرین را بر جای خواهد گذاشت.

شاتل قدیمی ترین و جذاب ترین تفریحات کیش

۹-پاراسلینگ

با تفریحات کیش آشنا شوید

تجربه‌ای جذاب همراه با آرامشی عمیق بر روی آب خواهید داشت.چتر پاراسل وسیله‌ای بوده که فرد به وسیله یک جایگاه نشستن و بندهای مستحکم به بالنی وصل هستند و به وسیله قایق تفریحی به هوا می‌رود تا مدت‌ها در هوا معلق است.اگر دوست دارید تجربه متفاوت داشته باشید از نظاره‌گر بخواهید شما را تا سطح آن پایین بیاورد تا هم از سرعت لذت ببرید هم از پرواز در هوا.

افریحات کیش و جزیره کیش را بهتر بشناسید

۱۰-استندآپ پدل بورد

پدل بورد بهترین تفریح کیش

یکی دیگر از جدیدترین تفریحات آبی کیش که برای استفاده از آن حتما باید قدرت بدنی خوبی داشته باشید و همچنین این بازی برای افراد با سن بالا مناسب‌تر است. در این تفریح بورد و پارو وجود داشته که می‌توانید بر روی آب تا یک ساعت پارو بزنید و از منظره‌های این جزیره زیبا لذت ببرید.

لذت بخش ترین تفریحات کیش


تفریحات روی خشکی

۱-بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش با دارا بودن دو سکو با ارتفاع‌های ۴۰ و ۶۰ متر بسیار هیجان‌انگیز می‌باشد، در این ورزش شما به کمک یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد می‌کنید.

۲-کارتینگ

با بهترین تریحات کیش آشنا شوید

کارتینگ یکی از مهیج ترین ورز و سرگرمی‌های جزیره کیش است که در بین مردم و گردشگران بسیار محبوب است.در وهله اول شما سوار اتومبیل cc125 شده و ۸۰۰ متر جاده را طی می‌کنید.اگر در این تفریح مهیج حرفه‌ای هستید می‌توانید حدود ۱۸۰ کیلومتر در ساعت را طی کنید.

کارتینگ جذاب ترین تفریح کیش

۳-قلعه وحشت

بهترین تفریحات کیش

اگر به دنیای وحشت و ترس علاقه دارید این گزینه بهترین انتخاب خواهد بود.در بین تفریحات کیش قلعه وحشت از قیمت مناسب‌تری برخوردار بوده که می‌توانید با دوستان خود به آنجا بروید. فقط به یاد داشته باشید که این تفریح برای سن‌های پایین مناسب نخواهد بود.

قلعه وحشت جالبترین تفریح کیش

۴- پیست باگی

پیست باگی تفریحی جالب

پیست خاکی باگی یکی از تفریحات کیش در خشکی محسوب می‌شود که از دید مسافران تور کیش تفریح بسیار جالب و هیجان‌انگیزی شمرده می‌شود. طول جاده این پیست ۴۰۰ متر بوده و مسافران با ماشین‌های دو نفره امکان باگی سواری را دارند.

پیست خاکی باگی مهیج ترین تفریح کیش

توریست اپ در این مطلب شما را با انواع تفریحات شهر زیبای کیش آشنا کرده تا قبل از سفر بتوانید تصمیم مناسبی در خصوص اینگونه تفریحات داشته باشید.

 


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *