alexa

مهاجرت به نیوزلند و راه های آن

مهاجرت به نیوزلند و راه های آن

مهاجرت به نیوزلند و راه های آن

چرا مهاجرت را انتخاب می‌کنید و در انتخاب این تصمیم بسیار مهم، چه ویژگی‌هایی را در نظر می‌گیرید؟ آیا تا به حال، مهاجرت به نیوزلند از فکر شما گذشته است؟ آیا می‌دانید می‌توانید به عنوان یک گزینه مهم مهاجرتی به آن نگاه کنید؟ از همین‌رو، توریست اپ در مقاله پیش رو، به نیمکره جنوبی زمین، به جایی در نزدیکی‌‌های قطب جنوب سفر کرده و تلاش کرده این کشور زیبا را بشناسد و شرایط مهاجرتی آن را بداند و بررسی کند. این سفر متعلق به همه شمایی است که در جستجوی زندگی بهتر هستید. با ما همراه شوید و ما را از نظرات ارزشمند خود بهره‌مند بسازید.

مهاجرت به نیوزلند و راه های آن

ابتدا کمی از نیوزلند و یا زلاندنو بدانیم

راه های مهاجرت به نیوزلند

نیوزلند را به زلاندنو نیز می‌شناسند، با شهری به نام ولینگتون که پایتخت این کشور است. در یکی از شهرهای بزرگ دیگر آن، به نام آوکلند، برج مشهور و بزرگی شبیه به برج میلاد خودمان قرار دارد که از نمادهای این شهر محسوب می‌شود.

اگر از سرگذشت این قطعه از زمین پهناور و زیبا بخواهیم بگوییم، می‌توانیم به جدایی ۸۰ میلیون ساله این کشور از دیگر قاره‌ها اشاره کنیم که همین موضوع، چهره این منطقه و موجودات زنده آن را به طور کامل تغییر داده است. جانورانی مانند کیوی که یکی از نمادهای این کشور نیز محسوب می‌شود، یکی از همان معدود جانورانی است که تنها در این بخش از کره زمین خواهید یافت.

۵۰ شهر، موقعیت شهری این کشور را می‌سازند و همگی این شهرها، جمعیتی در حدود ۴ میلیون نفر را در خود جای داده‌اند که بیشتر از تبار مائوری‌ها هستند و البته مهاجران زیادی از کشورهای مرفه‌ای مانند آلمان، ایتالیا و هلند هم در آن خواهید یافت.

این کشور دارای وضعیت اقتصادی مرفه و پررونقی است و مردمان آن از لحاظ اقتصادی و توسعه انسانی، در وضعیت مناسبی قرار دارند. با این تفاسیر، به نظر می‌رسد مهاجرت به نیوزلند، می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

راه های مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند چه شرایطی دارد؟

مهاجرت به نیوزلند در سال‌های اخیر گسترش داشته، چرا که سیاست این کشور به دنبال رشد اقتصادی بیشتر است. در همین راستا، راه‌های مختلفی برای آغاز زندگی جدید در این کشور دارید:

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

را های ازدواج در نیوزلند

برای مهاجرت به نیوزلند و آن هم از طریق ازدواج، مسلم است که باید با فردی که تبعه این کشور است، ازدواج کرده باشید. ازدواجی با قوانین مصوب شده نیوزلند (برای مثال، حداقل سن قانونی برای پذیرش ازدواج، ۱۸ سال است). همچنین باید بتوانید ثابت کنید که شما در یک رابطه قانونی پایدار و اصیل قرار دارید. البته اگر در سنین کمتر از ۱۸ سال قرار دارید، باید رضایت والدین شما نیز وجود داشته باشد.

برای ازدواج کردن در نیوزلند به مجوز اقامت نیازی نخواهید داشت، اگر شما سه روز قبل از اینکه بخواهید در این کشور ازدواج کنید، سه روز کاری را در آن گذرانده باشید، نسبت به فردی که در خارج زندگی می‌کند، راحت‌تر درخواست خود را ارائه خواهید کرد.

شما باید یک فرم اعلام وضعیت تأهل را پر کنید که بیان کند هیچ مانع قانونی برای ازدواج شما وجود ندارد، می‌توانید این فرم را به صورت محضری در نیوزلند دریافت کنید. همچنین برای دریافت گواهی ازدواج خود باید تاریخ ازدواج خود را اعلام کرده و برای عقد سه مرد عاقل و بالغ را با خود به محضر ببرید.

شواهد و مدارک مورد نیاز برای ازدواج در نیوزلند

۱) برای ازدواج در نیوزلند به اثبات هویت نیازی نخواهید داشت. ۲) اگر در گذشته طلاق گرفته‌اید، باید برگه‌های طلاق خود را نشان دهید. ۳) همچنین اگر همسر شما فوت کرده است، ارائه گواهی فوت ضروری خواهد بود.

راه های مهاجرت به نیوزلند و استرالیا

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

شرایط مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

تعداد دانشگاه‌ها در نیوزلند چندان زیاد نیست و طبق آخرین آمارهای موجود، ۸ دانشگاه در این کشور فعالیت می‌کند که دارای رتبه‌های برتر و در بین ۵۰۰ دانشگاه دنیا قرار می‌گیرند. یکی از دانشگاه‌های معتبر، به شهر آوکلند تعلق دارد که دارای رتبه زیر ۱۰۰ جهانی است. یکی از مزایای تحصیل در نیوزلند، شیوه منحصر به فرد آموزشی آن است و قادر خواهید بود در تمامی سطوح سنتی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری کسب علم کنید.

معتبرترین دانشگاه های نیوزلند

 دانشگاه آوکلند
 دانشگاه اتاگو
 دانشگاه کنتربری
 دانشگاه ویکتوریا در ولینگتون
 دانشگاه وایتاکو
 دانشگاه مسی
 دانشگاه لینکولن
 دانشگاه صنعتی آوکلند

بهترین راه های مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند

نیوزلند نیز امروزه به دنبال جذب نیروهای کاری ماهر است، بنابراین مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، یکی دیگر از روش های مهاجرتی به این کشور است که اخیراً مورد توجه متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور قرار گرفته است. برای کار کردن به نیوزلند به ویزای کاری نیاز خواهید داشت. این ویزا مبتنی بر امتیازبندی است و شما می‌توانید بر اساس سن، تجربه کاری، صلاحیت‌ها و غیره از این سیستم، امتیاز لازم را کسب کرده و امکان درخواست ویزای کار برای شما فراهم شود. شما باید در این سیستم امتیازبندی، حداقل امتیاز ۱۶۰ را کسب کرده باشید. به طور کلی مهاجرت از طریق کار به نیوزلند شامل دو مرحله است که در مرحله اول زمینه کاری مورد نظر باید اعلام شود و در مرحله دوم دریافت دعوتنامه پس از پذیرش شرایط توسط دپارتمان مهاجرت نیوزلند است.

راه های مهاجرت به نیوزلند

خرید ملک در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک

برای مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک شرایط خاصی وجود ندارد و تنها وقتی که آماده خرید خانه‌ای در نیوزلند شدید، خواهید دید که این فرآیند به خوبی در نیوزلند سازماندهی شده و برای هر دو طرف معامله‌ای عادلانه انجام خواهد گرفت. تکمیل فرآیند خرید خانه در نیوزلند به طور کلی دو تا سه هفته طول می‌کشد. وقتی یک مزایده به طور رسمی پذیرفته شود، ممکن است در آخرین لحظات پیشنهاد شما رد شود. همین امر باعث شده مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور نسبت به دیگر کشورهای دنیا پر استرس باشد.

شرایط مهاجرت به نیوزلند

هزینه زندگی در نیوزلند

راه های مهاجرت به نیوزلند

هزینه زندگی در نیوزلند در مقایسه با استرالیا بسیار پایین است. هزینه زندگی در نیوزلند به مکان انتخابی شما برای زندگی وابسته است. همانند دیگر کشورها، بودجه مورد نیاز برای زندگی در شهرهای بزرگ نیوزلند در مقایسه با شهرهای کوچک بیشتر خواهد بود. به طور کلی هزینه زندگی در این کشور چیزی بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰ دلار پیش بینی شده است.

توریست اپ در این مقاله، راه‌های کلی مهاجرت به نیوزلند را جستجو کرد. اما این راه، طولانی‌تر از این مقاله است. زمانی که تصمیم به مهاجرت گرفته‌اید، باید کارهای زیادی را انجام دهید. اگر سوال مهاجرتی دارید، با ما سخن بگویید تا سوالات شما را به متخصصان مهاجرت انتقال دهیم.

منبع: /www.newzealandnow.govt.nz/ studylink.com/www.topuniversities.com


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *