alexa

مراکز خرید آفریقای جنوبی، از کانال واک تا سندتون سیتی

مراکز خرید آفریقای جنوبی، از کانال واک تا سندتون سیتی

مراکز خرید آفریقای جنوبی، از کانال واک تا سندتون سیتی

خرید یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که به زمان و هزینه‌های نسبتاً زیادی احتیاج است.در شهر کیپ‌تان از لوکس‌ترین تا ارزان‌ترین پاساز‌های وجود داشته که می‌توانید بهترین سوغاتی را برای دوستان و آشنایان خود بخرید.توریست اپ قصد دارد ۱۰ مورد از مشهورترین مراکز خرید آفریقای جنوبی را به شما معرفی کند تا قبل از سفر اطلاعات کافی را در این خصوص کسب کنید.

مراکز خرید آفریقای جنوبی

کانال واک (Canal Walk)

از مراکز خرید آفریقای جنوبی چی بخریم

اولین و بزرگ‌ترین مرکز خرید شهر کیپ‌تاون بوده که در سال ۲۰۰۰ بنا شد و وسعت زیادی دارد. این مرکز خرید شبیه به کانالی بوده که به‌صورت ردیفی بوتیک‌ها در کنار هم قرار گرفتند. این مکان شامل ۴۰۰ فروشگاه مجزا بوده که درزمینهٔ پوشاک، کیف و کفش فعالیت می‌کنند همچنین دارای پارکینگ و سینما بوده که مجتمعی کامل را در اختیار شما قرار داده است.اگر قصد خرید سوغاتی کشور آفریقای جنوبی را دارید کانال واک جایی مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.این مرکز خرید در Century Blvd قرار داشته که می‌توانید به‌وسیله خط اتوبوس Canal Walk South به آنجا بروید.

بهترین مراکز خرید آفریقای جنوبی


ویکتوریا اند آلفرد واترفرانت (V&A Waterfront)

پاساژهای آفریقای جنوبی

این مرکز خرید در نزدیکی کوه تیبل و در کنار اقیانوس واقع‌شده که دارای بیش از ۸۰ رستوران،بازار و فروشگاه است. اتمسفر و مناظر زیبای اطراف آن برای عکاسی مناسب بوده که خاطره‌ای خوش را برای شما به ارمغان می‌آورد.این مجموعه در ۱۹ Dock قرار داشته که بهترین وسیله نقلیه تاکسی است.

مراکز خرید آفریقای جنوبی


واترشد (Watershed)

واترشد مجلل ترین مرکز خرید آفریقای جنوبی

یکی از بهترین مکان‌های شهر کیپ‌تاون که برای خرید صنایع‌دستی و لوازم تزئینی به سبک آفریقای جنوبی بهترین گزینه است. در این مرکز خرید ۱۵۰ فروشگاه وجود داشته که بیشتر تولیدات داخلی آفریقای جنوبی را به فروش می‌رساند. همچنین اگر اهل موسیقی هستید در واترشد می‌توانید انواع گیتار را بخرید.واترشد در ۱۷ Dock قرار دارد که می‌توانید به‌وسیله Nobel Square به آنجا بروید.

مجلل ترین مراکز خرید کیپ‌تاون


ویکتوریا وارف (Victoria Wharf)

بهترین و زیباترین مراکز خرید آفریقای جنوبی

در این فروشگاه بزرگ انواع بوتیک‌های مشهور و معتبر دنیا فعالیت می‌کنند که از لحاظ قیمت نسبت به دیگر مراکز خرید کیپ‌تاون گرانتر است. همچنین این مرکز خرید دارای نمایی زیبا و مجلل بوده که جزء جاذبه‌های گردشگری آفریقای جنوبی محسوب می‌شود.این مکان در ۱۹ Dock قرار داشته که می‌توانید به‌وسیله اتوبوس‌های خط Breakwater به آنجا بروید.

با مراکز خرید آفریقای جنوبی آشنا شوید و سوغاتی های زیبا بخرید


کیپ کوارتر (Cape Quarter)

مجموعه کیپ کوارتر بهترین مرکز خرید آفریقای جنوبی

دیگر مرکز خرید کیپ‌تاون که جزء پیشرفته‌ترین و جدیدترین مجموعه‌های این شهر است.این مکان سنگ‌فرش شده دارای بهترین فروشگاه و رستوران‌ها بوده که برای خرید و گشت در بین مردم آفریقای جنوبی بهترین انتخاب است.کیپ کوارتر در ۲۷ Somerset Rd واقع است که برای رفتن به آنجا از نزدیک‌ترین خط اتوبوس یعنی Alfred استفاده کنید.

مراکز خرید مجلل آفریقای جنوبی


تایگر ولی (Tyger Valley)

Tyger Valley از بهترین مراکز خرید آفریقای جنوبی

شهر کیپ‌تاون یکی از پررفت و آمدترین شهرهای آفریقای جنوبی بوده که گردشگران متعددی را به سمت خود کشانده است. تایگر ولی یکی از مراکز خرید آن بوده که از ۲۷۵ فروشگاه و دفاتر خدماتی تشکیل‌شده است.اگر قصد دارید به سینما بروید در این مکان مجموعه‌ای بزرگ قرار داشته که فیلم های روز را نشان می‌دهد.تایگر ولی در خیابان Corner of Bill Bezuidenhout  واقع بوده که باید به‌وسیله تاکسی به آنجا بروید.

برترین مراکز خرید آفریقای جنوبی


سندتون سیتی (Sandton City)

سندتون سیتی بهترین مرکز خرید آفریقای جنوبی

ژوهانسبورگ دیگر شهر مهم و اقتصادی آفریقای جنوبی بوده که توریست‌های زیادی به آنجا سفر می‌کنند.سندتون سیتی یکی از مراکز خرید این شهر بوده که شامل تعداد زیادی بوتیک در زمینهٔ پوشاک،کیف و کفش،لوازم‌آرایشی و بهداشتی است.سنتون سیتی در Unit U61a قرار دارد که دو ایستگاه اتوبوس Alice Lane And Sandton Dr و ۱۱ Alice Lane بهترین راه برای رسیدن به این مکان است.

با مراکز خرید آفریقای جنوبی آشنا شوید


بدفورد سنتر(Bedford Centre)

Bedford Centre مشهورترین مرکز خرید آفریقای جنوبی

این مرکز خرید در شهر ژوهانسبورگ واقع بوده که علاوه بر خرید می‌توانید به مراکز تفریحاتی آنجا رفته و نهایت لذت را در آنجا سپری کنید.همچنین دارای کافه و رستوران بوده که برای امتحان غذاهای لذیذ آفریقای جنوبی بهترین انتخاب است.

برای خرید سوغاتی به مراکز خرید آفریقای جنوبی بروید


گرین استون (Greenstone)

مرکز خرید آفریقای جنوبی

دیگر مرکز خرید آفریقای جنوبی که در شهر ژوهانسبورگ واقع است. این مرکز خرید که شباهت زیادی به اوت لت‌ها دارد شامل ۱۵۶ بوتیک پوشاک، کیف و کفش است. شما دوستداران خرید می‌توانید برای استراحت به رستوران و کافه‌های آنجا بروید.این مرکز خرید حول محور خیابانی قرار دارد که باید به‌وسیله تاکسی خطی به آنجا برسید.

بهترین مراکز خرید آفریقای جنوبی


هاید پارک (Hyde Park Corner)

برای خرید سوغاتی به هاید پارک بروید

مدرن‌ترین مرکز خرید شهر ژوهانسبورگ که در Jan Smuts Ave قرار دارد و در آنجا هر نوع کالایی را می‌توانید پیدا کنید. در این مرکز خرید کالاهایی نظیر پوشاک،لوازم‌آرایشی و بهداشتی،لوازم ورزشی،کیف و کفش وجود داشته که برای خرید سوغاتی نیز بهترین انتخاب است.برای رفتن به این مکان بهتر است از اتوبوس‌های خط Hyde Park Shopping Centre استفاده کنید.

مراکز خرید آفریقای جنوبی را با ما بشناسید

توریست اپ در جهت بالا بردن اطلاعات مخاطبان در جهت موضوعات گردشگری، ۱۰ مورد از برترین مراکز خرید آفریقای جنوبی را برای شما مهیا کرده تا هنگام سفر بتوانید با خیالی راحت خرید کنید و لذت ببرید.

 


مقالات مرتبط