alexa

عجیب ترین رستوران‌های جهان

عجیب ترین رستوران‌های جهان

عجیب ترین رستوران‌های جهان

در سراسر دنیا رستوران‌های عجیبی وجود دارد که تقاوتشان با سایر رستوران‌ها یکی از مهم‌ترین دلایل جذب مشتری محسوب می‌شود. در برخی از عجیب ترین رستوران‌های جهان غذا به طور خاصی سرو می‌شود و در برخی نیز شاهد محیط سرو غذا به صورت عجیب و غریب هستیم.

توریست اپ در این مقاله قصد دارد در خصوص جالب‌ترین رستوران‌های جهان صحبت کند. در نظر داشته باشید که وجود یک ایده نو گاه در جذب مشتری نقش بسیار مهمی دارد.

عجیب‌ترین رستوران‌های جهان

رستوران گریل حمله قلبی

عجیب ترین رستوران های دنیا

این رستوران شگفت انگیز در لیست عجیب‌ترین رستوران‌های جهان قرار دارد و در لاس وگاس ، شهر نوادا قرار گرفته است. نوع غذایی که در این رستوران سرو می‌شود بسیار خطرناک است به عنوان مثال یک همبرگر با ۱۰۰۰۰ کالری به دست مشتری می‌رسد.

موسس این رستوران فردی به نام جان باسو است. او همیشه کیسه‌ای مملو از خاکستر را با خود حمل می‌کند و با لبخند می گویند که این خاکستر متعلق به یکی از مشتریان وی است که بر اثر حمله قلبی سکته کرده و جان خود را از دست داده است. گارسون‌ها در این رستوران لباس پرستاری به تن دارند و غذاهای عرضه شده بسیار چرب می‌باشد.

عجیب‌ترین رستوران‌های جهان

رستوران ستاره‌های دو قلو

بهترین رستوران های دنیا

این رستوران به طور کلی همانطور که از نامش پیداست برای دوقلوها طراحی شده است بنابراین اگر به دنبال کار در رستوران باشید اما خودتان دوقلو نباشید شانس پذیرفته شدنتان بسیار کم است. در این رستوران دوقلوهای همسان به سادگی استخدام می‌شود.

این رستوران در روسیه و در مسکو قرار دارد. عموماً پرسنل دوقلویی که در این رستوران دیده می‌شود در ابتدا برای مشتری کمی سرگرم کننده است، غذاها در ظروف همسان به صورت دوقلو قرار می‌گیرد و همینطور سبک طراحی غذاهای نیز به صورت دوقلو می‌باشد.

عجیب‌ترین رستوران‌های دنیا

رستوران هاچیکیو

رستوران هاچیکیو

این رستوران به سختگیری مشهور است و به همین دلیل نیز در لیست جالب‌ترین رستوران‌های جهان قرار گرفته است. رستوران هاچیکیو در ژاپن در ساپورو قرار دارد. در این رستوران باید غذایتان را تا آخر میل نمایید اگر فقط یک دانه برنج از غذای شما در ظرف باقی بماند جریمه می‌شوید. در واقع فلسفه این سختگیری به خاطر ماهیگیران ژاپنی است که در شرایط بسیار سخت به صید ماهی مشغول هستند.

عجیب ترین رستوران‌های جهان

رستوران توالت مدرن

رستوران توالتی عجیب ترین رستوران دنیا

شاید باورش کمی سخت باشد اما با خود فکر کرده‌اید که غذا خوردن در رستورانی که ظروف آن به شکل توالت هستند چه حسی دارد؟ این رستوران در هنگ کنگ قرار دارد و بر خلاف تصور ما مشتریان زیادی را نیز شامل می‌شود. بشقاب‌هایی که برای شما در نظر گرفته می‌شود مانند توالت هستند و در واقع باید غذای خود را در فضایی نفرت انگیز میل کنید!

با عجیب ترین رستوران‌های دنیا آشنا شوید

کافه باربی

بامزه ترین رستوران های دنیا

ورود به این کافه شما را به دوران کودکی می‌کشاند. کافه باربی از ماتل ، صاحب کارخانه سازنده عروسک باربی مجوز گرفته است و مکانی بسیار رویایی و شگفت انگیز را فراهم ساخته است. در این کافه همه چیز صورتی رنگ است از صندلی و میز و بار گرفته تا لباس پرسنل و حتی ظرف و ظروف غذا! تصاویر باربی در بخش‌های مختلف کافه دیده می‌شود و استفاده از هر رنگی به جز صورتی در این کافه به ندرت دیده می‌شود.

عجیب ترین رستوران‌های جهان را بهتر بشناسید

رستوران نینجا

جالب ترین رستوران های دنیا

افرادی که علاقمند به هیجان هستند قطعاً در رستوران نینجا تجربه بسیار جالبی خواهند داشت. این رستوران در نیویورک سیتی قرار دارد و به طور کلی فضای ایجاد شده در آن بسیار شگفت انگیز و خاص است. در واقع در بخش‌های مختلف رستوران نینجا پنهان شده‌اند و مشتریان را در زمان غذا خوردن به شدت می‌ترسانند. گارسون در این رستوران لباس نینجا به تن دارد و تردستی‌های زیادی انجام می‌دهد.

غذاهای عجیب را در عجیب ترین رستوران‌های جهان بخورید

رستوران آخرین حربه دیک

رستوران آخرین حربه دیک

این رستوران بسیار عجیب و غریب است و در لیست عجیب‌ترین رستوران‌های جهان خودنمایی می‌کند. در این رستوران گارسون‌ها بسیار بی ادب و بد دهن هستند. به سمت شما دستمال سفره پرتاب می‌شود و همینطور به سادگی به شما توهین می‌شود.

گارسون‌ها کلاهی به سر دارند که بر روی آن جملاتی زشت نوشته شده است. باورش سخت است اما این رستوران که در لاس وگاس، دالاس قرار دارد یکی از شلوغ‌ترین رستوران‌های جهان نیز محسوب می‌شود.

بهترین رستوران های دنیا و عجیب ترین رستوران‌های جهان

رستوران آدم خوار

رستوران آدم خواری

در ژاپن رستورانی وجود دارد که غذاهایش به شکل اعضای بدن انسان سرو می‌شود! در واقع وقتی مشتری می‌خواهد غذا را سروند فک می‌کند که دقیقاً بدن انسان را می‌خورد یعنی سبک طراحی به صورتی است که در آن خون نیز جریان دارد. مشتریان اصلی این رستوران افرادی هستند که علاقمند به فیلم‌های آدمخواری بوده و همیشه در تخیلات خود به فکر آدم خواری می‌باشند.

ترسناکترین رستوران‌های جهان

رستوران زندان جزیره شیطان

رستوران زندانی های آسیایی

اگر دوست دارید شام را در میان ترس و وحشت میل نمایید و به طور کلی شرایطی که برای یک مجرم وجود را تجربه نمایید این رستوران گزینه مناسبی برای شما می باشد و از ترسناکترین رستوران‌های جهان محسوب می‌شود. محیط این رستوران دقیقاً مانند زندان طراحی شده است و دست و پای شما به زنجیر کشیده می‌شود و گارسون‌ها لباس‌های سفید و سیاه زندانبانی به تن دارند.

رستوران زندان جزیره شیطان در چین قرار دارد و فضای داخلی آن بسیار خوف انگیز است. در نظر داشته باشید که در این رستوران سرو غذا با رعب و وحشت پیش می‌رود.

بر فراز آسمان غذا بخورید در عجیب ترین رستوران‌های جهان

رستوران اسکای

رستوران های جالب

رستوران اسکای و یا رستوران پرنده در صوفیه بلغارستان قرار دارد و شرایط سرو غذا در این رستوران بسیار خاص است. در رستوران اسکای می‌توانید در یک هواپیمای پارک شده غذا بخورید این هواپیما به صورتی طراحی شده است که انگار بر روی هوا هتید.

طراحی این رستوران به صورت یک میز و ۱۶ صندلی است و تمامی وسایل پذیرایی بر روی میز چیده شده است و شما را به آسمان می‌برد. در واقع جرثقیلی تعبیه شده است که این را کار را انجام داده و شما را در ارتفاع ۵۰ متری از زمین نگاه می‌دارد.

در فصل تابستان به دیدن زمستان بروید و در عجیب ترین رستوران‌های جهان غذا بخورید

رستوران قصر یخی

رستوران قصر یخی

این رستوران فضایی سرد و عجیب دارد و به طور کلی آدم را بسیار سرد می‌کند. فضای داخلی رستوران پر از یخ است و در فصل‌های بهار و تابستان آسیب جدی به آن وارد شده و یخ‌ها آب می‌شود و نیاز به بازسازی دارد. دمای داخلی آن بین ۵ الی ۱۰ درجه زیر صفر اعلام شده است و خوردن غذاهای گرم در این رستوران بسیار لذت بخش است. یکی از غذاهای بسیار پرطرفدار در این رستوران، غذای ماهی‌های قطبی است. رستوران قصر یخی در فنلاند قرار دارد.

ترسناک ترین و عجیب ترین رستوران‌های جهان

تری هاوس رستوران

تری هاوس رستوران

این رستوران برای تجدید خاطرات دوران بچگی طراحی شده است و در کاستاریکا قرار دارد. یکی از بهترین تفریحات همه ما در دوران کودکی بالا رفتن از درخت بود و برخی از ما در بخشی از درخت پناهگاهی برای خود می‌ساختیم که حکم خانه‌ای امن برایمان را داشت و شاید نامش را درخت بازی قرار می‌دادیم. این رستوران نیز در بالای یک درخت غول پیکر ساخته شده است و برای رسیدن به آن باید از پله‌های طنابی استفاده کنید.

در این رستوران انواع غذاهای گیاهی و میوه‌های تازه و خوش طعم سرو می‌شود. در نظر داشته باشید که‌ تری هاوس یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های جهان محسوب می‌شود.

عجیب ترین رستوران‌های جهان را بهتر بشناسید

رستوران کلینیک

غذا خوردن در بیمارستان

در سنگاپور یک رستوران به صورتی طراحی شده است که سبب می‌شود غذای خود را در اتاق عمل میل کنید! در این رستوران همه چیز به رنگ سفید است و نوع لباس پوشیدن گارسون‌ها نیز با استفاده از لباس‌های سفید می‌باشد . در نظر داشته باشید که سس در داخل آمپول قرار دارد و به نوعی فضای موجود مانند پزشک و پرستار می‌باشد. غذا می‌بایست در اتاق عمل سرو شود.

در این مقاله توریست اپ شما را با انواع رستوران های عجیب در سرتاسر دنیا آشنا کرده تا به آنجا بروید و لذتی متفاوت را تجربه کنید.

 


مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *