alexa

معرفی بهترین شهرهای سوئیس

معرفی بهترین شهرهای سوئیس

معرفی بهترین شهرهای سوئیس

فکر می کنید کدام یک از شهرهای سوئیس دارای طرفداران بیشتری برای بازدید است؟ آیا می دانید بهترین شهرهای سوئیس کدامند؟ اگر قصد سفر به این کشور شگفت انگیز را دارید بهتر است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید تعداد شهرهای بیشتر را مورد بازدید قرار دهید. در نظر داشته باشید که هر یک از انواع شهرهای سوئیس دارای پیشینه های تاریخی خاصی است اما در این مقاله سعی کردیم تعدادی از مهمترین شهرهای سوئیس را مورد بررسی قرار دهیم با توریست اپ همراه باشید.

زیباترین شهرهای سوئیس

شهر ماترهورن matterhorn

شهر ماترهورن سوئیس

این شهر که به صورت هرمی طراحی شده است و در بسیاری از تصاویر نیز به چشم می‌خورد در واقع معروف‌ترین نقطه بلند در سوئیس محسوب می‌شود و دارای فضایی کمی ترسناک اما بکر و بی نظیر است. ماترهورن در بخش زرمات قرار دارد و در ارتفاع ۴۴۷۸ متر ارتفاع قرار دارد و به طور کلی کوهنوردان از سراسر دنیا به این منطقه سفر می‌کنند. برای رفتن به بالای کوه باید از وسایل نقلیه مناسبی استفاده نمایید و البته این شهر در فصل زمستان بهترین مکان برای اسکی بازان است.

بهترین شهرهای سوئیس

شهر موترکس montreux

شهر موترکس سوئیس

قلعه چیلون از مهم‌ترین قلعه‌های دیدنی در یکی از شهرهای ثروتمند در سوئیس محسوب می‌شود که در قلب سوئیس قرار دارد این قلعه در شهر موترکس قرار دارد و به نوبه خود بهترین شهر در سوییس نیز به شمار می‌آید. در نظر داشته باشید که در این شهر شاهد نقاشی‌های قرن ۱۴ هستیم و همینطور برج‌ها و غارهای زیر زیر زمینی آن بسیار دیدنی و ناز است. قلعه چیلون دارای ۲۵ ساختمان است و به طور کلی سه حیاط دارد. شما می‌توانید با استفاده از قایق و یا اتوبوس از طریق شهر موترکس به این قلعه دسترسی داشته باشید. این ساختمان یکی از تاریخی‌ترین شهرهای سوئیس محسوب می‌شود.

معروف ترین شهرهای سوئیس

منطقه جانگفر اjungfrau

منطقه جانگفر سوئیس

منطقه جانگفرا به نوبه خود یک سرزمین عجایب محسوب می‌شود و افرادی که علاقمند به ماجراجویی هستند می‌توانند به سادگی در این منطقه از سوئیس بهترین لحظات را برای خود فراهم سازند. این منطقه بر روی مراتع سبز نوردی قرار دارد و در پیچ‌های کوهستانی بسیار شدیدی قرار گرفته است. در وسط این شهر شاهد دروازه اینترلوکان هستیم که به طور خود فضای تفریح بسیار هلی است. شما می‌توانید با استفاده از قطارهای شهری و یا با استفاده از وسایل نقلیه دیگر به سادگی بین شهرهای مختلف نیز حرکت کرده و از طبیعت موجود نیز لذت ببرید.

قشنگ ترین شهرهای سوئیس

شهر زرنز zerner

شهر زرنز

زرنز از دیگر شهرهای بسیار لوکس و عالی در سوئیس محسوب می‌شود و بازدید از پارک ملی آن نیز به نوبه خود بخش مهمی از سفر شما خواهد بود. در این شهر شاهد یخچال‌های برف پوشان است و به طور کلی آبشارها و جنگل‌های سرسبز در این شهر بسیار دیده می‌شود و یکی از بهترین مکان‌های دیدنی در سوئیس محسوب می‌شود. به طور کلی در این پارک ۲۱ مسیر پیاده روی وجود دارد که البته به صورت پنهانی طراحی شده است. در نظر داشته باشید که به طور کلی در این شهر بازدید از مسابقات پیاده روی بسیار لذت‌بخش است.

بهترین شهرهای سوئیس

شهر زوریخ zurich

شهر زوریخ

زوریخ شهری بسیار زیبا و دروازه ورود به سوئیس محسوب می‌شود در واقع این زوریخ است که سبب می‌شود مردم از کشورهای مختلف دنیا به سراغ دیدن شهرهای سوئیس بیایند. در این شهر شاهد ساختمان‌هایی هستیم که قرن‌ها عمر دارد و البته در کنار رودخانه لیمات قرار گرفته است. در شهر زوریخ می‌توانید از دور دست‌ها به کوه‌های آلپ نگاه کنید، این شهر بهترین گزینه برای کوهنوردی بوده و از دسته فرهنگی‌ترین شهرهای سوئیس محسوب می‌شود به طور یکه در حدود ۱۰۰ گالری هنری در آن وجود دارد و حدود ۵۰ موزه در این شهر ساخته شده است که هر ساله مورد بازدید گردشگران زیادی قرار بگیرد.

زیباترین شهرهای سوئیس برای زندگی

شهر زرمات zermatt

شهر زرمات سوئیس

زرمات از کوچکترین شهرهای سوئیس محسوب می‌شود که در بین اسکی بازها بسیار محبوب است. در نظر داشته باشید که این شهر بر روی کوه‌های بلند سوئیس قرار دارد و برای کسانی که فصد زمستان را برای سفر به این کشور انتخاب می‌کنند گزینه بسیار جالبی محسوب می‌شود. در واقع زرمات شهر پیاده‌ها است در این شهر ماشینی دیده نمی‌شود و چیزی به عنوان سوخت بنزین وجود دارد تمام وسایل حمل و نقل درون شهری با استفاده از باطری کار می‌کنند این خطر با شهرهای اطراف آن توسط خطوط قطار به هم متصل شده‌اند.

بهترین شهرهای سوئیس برای تفریح

شهر اینترلاکن interlaken

شهر اینترلاکن سوئیس

اینترلاکن نام یکی از شهرهای سوئیس است که شاید این نام برای شما از جهت دیگر بسیار آشنا باشد، واقع اینترلاکن نامی است که بر روی ساعت مچی قرار می‌گرفت و این موضوع نشان می‌دهد که این شهر از دقیم محل تولید و ساخت انواع ساعت‌های مچی بوده است و با وجود وسعت کمی که دارد از دسته شهرهای بسیار محبوب سوئیس محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که مناظر کوهستانی این شهر بسیار شگفت انگیز است. اینترلاکن بین دو دریاچه تان و برنز قرار دارد و نمای خارجی شهر روح نواز است.

بهترین شهرهای سوئیس برای گشتن

شهر ژنو geneva

شهر ژنو در سوئیس

ژنو نام شهری مهم در سوئیس است و به طور کلی مشهور به پایتخت صلح است. در این شهر بیش از ۲۰ سازمان بین المللی وجود دارد و طرفداران طبیعت در این شهر بسیار آرامش خواهند یافت. ژنو یک شهر سبز است در واقع بخش زیادی از فضای شهری به پارک‌ها اختصاص داده شده است و عده‌ای این شهر را شهر پارک می‌دانند. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید در این شهر با دوچرخه گشت و گذار کنید و یا قایق کرایه کرده و بر روی رودخانه‌ها به بازدید از فضای کلی شهر بپردازید.

توریستی ترین شهرهای سوئیس

شهر لوزان lausanne

شهر لوگانو lugano

اگر علاقمند به ورزش باشید قطعاً بازدید از لوزان را در اولویت در سفر شما قرار می‌گیرد. شهر لوزان یکی از بزرگترین شهرهای سوئیس محسوب می‌شود و در این شهر مسابقات قایقرانی در طور سال بارها برگزار می‌شود. شما می‌توانید از بهترین مناطق اسکی سواری در این شهر نیز استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که لوزان از دسته شهرهای بسیار مشهور از دید نویسندگان بزرگ محسوب می‌شود.

زیباترین شهرهای سوئیس

شهر لوگانو lugano

شهر لوگانو lugano

لوگانو در جنوبی‌ترین بخش سوئیس قرار دارد و به طور کلی از شهرهای ایتالیایی زبان در سوئیس محسوب می‌شود. قدمت این شهر به قرن نهم باز می‌گیرد. لوگانه تابستان‌های گرمی دارد. آثار باستانی که در این شهر وجود دارد شما را شگفت زده خواهند کرد. در نظر داشته باشید که در لوزان سه کلیسا و چندین موزه قرار دارد.

زیباترین شهرهای سوئیس

شهر لوسرن lucerne

شهر لوسرن lucerne

مردم شهر لوسرن به زبان آلمانی صحبت می‌کنند و هر آنچه فکرش را بکنید در این شهر پیدا می‌کنید، در واقع فضای این شهر بسیار سرزنده بوده و رودخانه‌های و کوهستان‌های آن به صورت خاصی در کنار هم قرار گرفته‌اند. لوسرن به طور کلی از زیباترین شهرهای سوئیس محسوب می‌شود این شهرت را مدیون پل چاپل است قدمت این پل به قرن ۱۴ برمی گیرد. برج آب در این کشور بسیار دیدنی و خاص است. این شهر پرطرفدارترین شهرهای دیدنی در سوئیس محسوب می‌شود.

زیباترین شهرهای سوئیس

شهر برن bern

شهر برن bern

برن از دسته شهرهایی است که قدمت آن به قرن ۱۲ باز می‌گردد. در این شهر یک برج ساعت قدیمی وجود دارد که بازدید از آن بسیار لذت بخش است در این بخش عروسک‌های متحرکی قرار دارد که به نوبه خود از بخش‌های بسیار مهم در این شهر محسوب می‌شود. نماد این شهر خرس است و به طور کلی از دیگر جاذبه‌های دیدنی آن می‌توان به کلیسای گوتیک اشاره کرد. در نظر داشته باشید به طور کلی هر یک از شهرهای سوئیس دارای شرایط زندگی مناسبی هستند و اگر قصد شما سفر به این شهر است چه بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و سپس اقدام به سفر نمایید.


مقالات مرتبط

دیدگاه ها بسته شده است