alexa

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

کلمه جادو مترادف با کشور مالدیو است. علاوه بر خدمات فوق العاده عالی که در این کشور به گردشگران ارائه می شود، شما می توانید تجربه خوردن یک شام فوق العاده خوش طعم را در رستوران های مالدیو داشته باشید.

لینک های مرتبط
    بهترین جاهای دیدنی نپال و کاتمادو
    جاهای دیدنی نیوزلند
    ارزان ترین مقاصد گردشگری در پاییز
    تور اقساطی ؛ در بی‌پولی، اقتصادی سفر کنید

در این کشور تعداد زیادی رستوران وجود دارد. رستوران های موجود در مالدیو از انواع مختلف هستند که برخی از آن ها رستوران های زیر آب و برخی دیگر رستوران هایی هستند که برای افراد گیاهخوار فوق العاده می باشند. اگر مقصد سفر بعدی شما نیز مالدیو می باشد بهتر است تا پایان این مقاله همراه توریست اپ باشید تا بتوانید به راحتی رستوران مناسب با ذائقه خود را در این کشور پیدا کنید.

در تهیه غذاهای مختلف در مالدیو از انواع ماهی های محلی استفاده می شود، ماهی یکی از غذاهایی است که در منوی اکثر رستوران های موجود در مالدیو وجود دارد؛ اما در رستوران های کشور مالدیو غذاها تحت تأثیر غذاهای بین المللی از جمله هندی، مالزیایی و اروپایی قرار گرفته اند. تمام غذاهایی که در رستوران های این کشور تهیه می شوند بسیار خوش طعم و خوشمزه هستند. در ادامه با چند مورد از رستوران های کشور مالدیو آشنا خواهید شد.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۱- رستوران زیر دریایی Ithaa واقع در منطقه Conrad

رستوران زیر دریایی Ithaa واقع در منطقه Conrad

این رستوران زیر دریایی در سطح ۱۶ فوت سطح دریا قرار گرفته است، این رستوران بدون شک یکی از بهترین رستوران های زیر دریایی مالدیو می باشد که حتماً باید از آن بازدید کنید. این رستوران چشم اندازهایی وسیع از زندگی دریایی زیبا ارائه می دهد، این رستوران قطعاً برای شما تجربه به یاد ماندنی به جا خواهد گذاشت و قطعاً در نوع خود منحصر به فرد می باشد.

این رستوران اولین رستوران شیشه ای زیر دریایی می باشد و تاکنون برنده سه جایزه جهانی به عنوان یکی از رستوران های لوکس در سراسر جهان شده است. اکثر غذاهایی که در این رستوران ارائه می شود غذاهای اروپایی هستند که در جزیره رانگالی کنارد واقع شده است.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۲- رستوران Subsix در جزیره خصوصی Niyama

رستوران Subsix در جزیره خصوصی Niyama

رستوران زیردریایی SUBSIX در مالدیو کاملاً یک زمین بازی زیر دریایی می باشد. این رستوران اولین کلوپ شبانه زیر دریایی در جزیره است. درست مطابق با اسم این رستوران، همه چیز از صندلی ها که همانند شقایق های دریایی هستند گرفته تا بارهای شکل صدف آن رایحه دریا را منعکس می کنند. فراتر از همه، لوسترهای مرجانی و نورهای آبی اقیانوسی باعث می شوند احساس کنید بخشی از زندگی دریایی هستید.

غیر از ناهار شما می توانید در وعده های غذایی صبحانه شامپاین بخورید یا فضایی برای بعدظهرهای خاص خود رزرو کنید. این رستوران درست ۲۰ فوت زیر اقیانوس هند واقع شده است، چیزی که باعث شده این رستوران به محلی منحصر به فرد تبدیل شود تنها تجربه شامی که ارائه می دهد نیست، بلکه مسیر رسیدن به اینجا نیز باعث شده است این رستوران فوق العاده هیجان انگیز شود. پس از کرایه کردن یک قایق سریع، شما می توانید راه خود برای داشتن یک وعده غذایی فوق العاده را با پایین آمدن از پله های سه پایه تجربه کنید. این رستوران در جزیره خصوصی Niyama در مالدیو واقع شده است.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۳- رستوران sea در Anantara Kihavah

رستوران sea در Anantara Kihavah

رستوران Sea در Anantara Kihavah تجربه یک وعده غذایی خوش طعم را در سطحی جدید در مالدیو به شما ارائه می دهد. غیر از ارائه انواع منحصر به فرد شراب ها، امکان مشاهده زندگی دریایی، بازی دارت و رقص در حالیکه در حال خوردن شام هستید را به شما ارائه می دهد.

هیچ شکی وجود ندارد که این مکان خارق العاده ای است که می توانید با عشق تان به آن جا بروید و زندگی زیر دریا را با چشمان خود مشاهده کنید. این رستوران اولین انبار نوشیدنی زیر دریا می باشد، این رستوران تجربه رویایی و خارج از عالم واقع را همراه با غذاهای لذیذ را به شما ارائه می دهد.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۴- رستوران زیر دریایی در جزیره Hurawalhi

رستوران زیر دریایی در جزیره Hurawalhi

این رستوران دارای ظاهری خیره کننده است و تجربه یک شام فوق العاده زیر دریا را به شما ارائه می دهد، این رستوران یکی از رستوران های عجیب در مالدیو می باشد که دست کمی از یک شگفتی ندارد. در حالیکه این رستوران مکانی عالی برای داشتن ناهار است، همچنین مکانی ایده آل برای تجربه یک شام لذیذ در غروب آفتاب است.

منوی متنوع این رستوران به شگفتی های آن افزوده است و می توانید آشپزی فوق العاده را در این رستوران مشاهده کنید. ممکن است قیمت غذاهای این رستوران خیلی گران به نظر برسند، اما اعتقاد داریم که تجربه کردن خوردن یک وعده غذایی در این رستوران ارزش هزینه کردن را دارد. این رستوران بزرگ ترین رستوران شیشه ای جهان می باشد. انواع غذاهای بین المللی، دریایی، اروپایی و ترکیبی در این رستوران تهیه می شوند.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۵- رستوران Bombay Darbar

رستوران Bombay Darbar

ریشه اسم این رستوران از اسم یک شهر هندی که امروزه به بمبئی شهرت دارد بر می گردد. این رستوران به طور کامل غذاهای شمال هند را در منوی خود گنجانده است. غیر از غذاهای هندی در این رستوران، به دلیل تهیه انواع غذاهای چینی که افراد گیاهخوار آن را دوست دارند شهرت یافته است. در بین رستوران محلی این رستوران دارای طرفداران بیشتری است. این رستوران در Nirolhu Magu واقع شده است.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۶- رستوران Baraabaru

رستوران Baraabaru

یک رستوران هندی که در پناهگاه Four Season مالدیو واقع شده است. این رستوران به خاطر تخصص خود در غذاهای هندی مشهور است. طرح این رستوران از طرح های معمار Kerala الهام گرفته شده است. این رستوران به فلسفه خدمت به مشتریان با ارائه غذاهای منحصر به فرد اعتقاد دارد و غذاهای تهیه شده در این رستوران نه تنها برای قوه چشایی بلکه برای چشم ها نیز فوق العاده می باشد.

این مکان در حقیقت به عنوان بهشتی برای گیاهخواران در مالدیو شناخته شده است زیرا بیش از صد نوع غذای گیاهی در منوی آن وجود دارد. شما همچنین می توانید برای نصف روز در کلاس های سرآشپز مشهور شرکت کنید. این رستوران در شمال مالدیو در منطقه Kuda Huraa واقع شده است.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۷- رستوران Farivalhu

رستوران Farivalhu

این رستوران تجربه یک شام ایده آل در بعدظهری شگفت انگیز ارائه می دهد. هنگام سرو غذا در این منطقه موسیقی آرام پخش می شود که همین امر این رستوران را به مکانی ایده آل برای تجربه شام فوق العاده کنار معشوقه شما تبدیل شده است. این رستوران به خاطر غذاهای لذیذ آسیایی و غذاهای مخصوص افراد گیاهخوار در مالدیو به شهرت دست یافته است.

فضای این رستوران ترکیبی از مدرنیته و هنر های زیبا و سنتی مالدیو می باشد. این رستوران در kaafu atel واقع شده است و یکی از مواردی که حتماً باید در اینجا طعم آن را بچشید کیک های آن است.

آشنایی با بهترین رستوران های مالدیو

۸- رستوران Maalan

رستوران Maalan

سالن غذاخوری این رستوران به سه بخش مجزا تقسیم شده است که هر یک از آن ها غذاهای فوق العاده خوش طعم ارائه می دهند. این رستوران دامنه ای از انواع غذاها را برای افراد گیاهخوار و همچنین غذاهای محلی را ارائه می دهد. از سالاد گرفته تا پاستا که غذاهای محلی مالدیو می باشند و دیگر غذاهای بین المللی در این رستوران برای مهمانان تهیه می شوند.

این رستوران انتخاب گسترده ای بین غذاها به شما ارائه می دهد و همچنین انواع نوشیدنی ها نیز در دسترس هستند و بدون هیچ گونه محدودیتی نوشیدنی ها در این رستوران در اختیار شما قرار می گیرند. سبک بوفه ای این رستوران است که این نوع تجربه را به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *